Bagāža

Rokas bagāža

Zemo izmaksu aviokompānija Wizz Air ļauj savā lidmašīnas kabīnē ņemt līdzi nelielo rokas bagāžu, kuras izmēri nepārsniedz 42 x 32 x 25 cm, savukārt lielā rokas bagāža, par atsevišķu samaksu , nedrīkst pārsniegt izmērus 55 x 45 x25 cm. Pievērsiet uzmanību, ka rokas bagāžai brīvi jāpārvietojas lidmašīnas kabīnē esošajā augšējā bagāžas novietnē. Ja vēlaties rezervēt rokas bagāžu , kas ir lielāka par norādītajiem izmēru ierobežojumiem, noteikti sazinieties ar aviokompānijas klientu apkalpošanas centru telefoniski vai caur e – pastu. Neaizmirstiet, ka Jūs varat ņemt līdzi tikai vienu bagāžas vienību (neatkarīgi no tā vai tā ir lielā vai mazā rokas bagāža). Papildus lietas ļauts ņemt līdzi tikai tiem pasažieriem, kuri ir rezervējuši ekspresveida iesēdināšanu lidmašīnas kabīnē. Papildlietu izmērs nedrīkst pārsniegt 40 x 30 x 18 cm. Rokas bagāžā nedrīkst atrasties šķidrumi traukos, kuru apjoms pārsniedz 100 ml. Visiem šķidrumiem ar 100 ml ietilpību ir jāietilpst caurspīdīgā maisiņā, kura apjoms ir 1 litrs.

Reģistrētā bagāža

Reģistrētās bagāžas svars var būt 23 vai 32 kg. Ceļojot ar zemo izmaksu aviokompāniju Jūs varat pasūtīt ne vairāk kā 6 reģistrētās bagāžas vienības, no kurām katras svars nedrīkst pārsniegt 32 kg. Par pirmajām 3 vienībām Jūs varat norēķināties ar interneta starpniecību, savukārt par pārējām bagāžas vienībām Jūs norēķināsieties lidostā. Mēs iesakām Jums pasūtīt reģistrēto bagāžu ne vēlāk kā 24 stundas pirms lidojuma, sazinoties ar klientu apkalpošanas centru pa telefonu vai caur e-pastu.

Zīdaiņu bagāža

Zīdaiņiem nav tiesību līdzi ņemt savu bagāžu. Zemo izmaksu aviokompānija Wizz Air ļauj līdzi ņemt vienu lietu, kas būs nepieciešama Jūsu bērnam, piemēram, saliekamos ratiņus, krēslu, utml. Šīs lietas kopā ar Jūsu bagāžu tiks pārvestas bez maksas.

Sporta inventāra pārvešana

Pēc aviokompānijas nolikuma sporta inventārs tiek pārvests bagāžas nodalījumā par papildus samaksu. Jums jau laicīgi ir jāparūpējas par šī sporta inventāra sapakošanu, jo zemo izmaksu aviokompānija nenes atbildību par lidojuma laikā bojāto inventāru.

Mūzikas instrumentu pārvadāšana

Mūzikas instrumentus ļauts pārvest tikai lidmašīnas salonā. Ja instrumentu nav iespējams ietilpināt zem pasažiera sēdekļa vai augšējā bagāžas novietnē , Jums nāksies rezervēt vēl vienu vietu lidmašīnā priekš Jūsu mūzikas instrumenta, maksājot par to pilnu aviobiļetes cenu. Ja Jums nepieciešama papildus vieta Jūsu instrumentam, sazinieties ar klientu apkalpošanas centru pa telefonu vai caur e – pastu.

Mājdzīvnieku pārvadāšana

Zemo izmaksu aviokompānija nepiedāvā mājdzīvnieku pārvadāšanas pakalpojumus.

Pārtikas produktu pārvadāšana

Dodoties uz Eiropas Savienības valstīm, pārtikas produktus Jūs varat pārvadāt kā rokas tā arī reģistrētajā bagāžā. Neaizmirstiet, ka rokas bagāžai tiek piemēroti škidruma pārvadāšanas ierobežojumi – vairākas 100 ml vienības, kuru kopējais apjoms nepārsniedz 1 l . Lidojot uz valstīm, kas neatrodas Eiropas Savienībā bagāžā ir aizliegts pārvest pārtikas produktus. Ja muitas darbiniekiem radīsies aizdomas, visdrīzāk Jums šos produktus nāksies izmest vai apēst.

Lietu saraksts, kuras aizliegts pārvest kopā ar bagāžu

Ceļojot ar aviokompāniju Wizz Air kategoriski aizliegts pārvadāt priekšmetus , kas varētu radīt bīstamību citiem pasažieriem. Pievērsiet uzmanību likumiem un reglamentiem , kas pastāv valstī uz kuru Jūs ceļojat. Rokas un reģistrētajā bagāžā aizliegts pārvadāt ieročus un munīciju. Aizliegts ņemt līdzi priekšmetus, kuriem ir kādas asas detaļas, piemēram, slēpošanas nūjas, šķēres ar asiem galiem un kuru garums pārsniedz 6 cm, nažus un dažādus citus asus instrumentus. Truli priekšmeti arī var nodarīt kaitējumu veselībai. Neņemiet līdzi kokus, airus , āmurus un citus līdzīga tipa priekšmetus. Stingri aizliegts pārvadāt sprāgstvielas, viegli uzliesmojošus priekšmetus, patronas, un stiprus alkoholiskos dzērienus ( vairāk kā 70%). Tāpat par bīstamām lietām tiek uzskatītas dažādas ķīmiskas un toksiskas lietas kā arī radioaktīvi un bioloģiski bīstamas lietas vai priekšmeti.

Tabakas produktu un alkoholisko dzērienu ierobežojumi

Ticamība, ka Jūs aizturēs muitā un liks paskaidrot kādēļ Jūs pārvedat tabakas produktus un alkoholiskos dzērienus ir ļoti liela, tādēļ Jums vajadzētu zināt maksimālos šo produktu daudzumus, ko Jūs varat pārvest kopā ar savu bagāžu. Tabakas produktu limits ir 40 paciņas , 800 cigaretes (4 bloki), 200 cigāri, 400 cigarellas vai 1 kg tabakas. Tāda paša tipa politika darbojas arī sakarā ar alkoholiskajiem dzērieniem. Jūs nedrīkstat vest vairāk par 100 litriem alus, 90 litriem vīna, 20 litriem stiprinātā vīna, vai 10 litriem stiprā alkoholiskā dzērienā. Pievērsiet uzmanību ierobežojumiem , kuri darbojas valstī uz kuru Jūs dodaties. Precīzu informāciju par ierobežojumiem Jūs varat saņemt muitas nodaļā. Ja Jūs mēģināsiet pārvest tabakas izstrādājumus un alkoholiskos dzērienus, kuru daudzums pārsniedz augstāk minētos ierobežojumus, Jums var nākties pierādīt, ka ievedamais daudzums ir paredzēts tikai Jūsu personīgajai lietošanai nevis pārdošanai un vajadzības gadījumā , pēc muitas darbinieka pieprasījuma , pat uzrādīt čeku.

Uz Austriju, Īriju, Dāniju, Itāliju, Horvātiju, Slovēniju, Zviedriju un Vāciju lidojošajiem iedzīvotājiem no Lietuvas, Latvijas, Ungārijas, Horvātijas, Rumānijas un Bulgārijas, personīgajai lietošanai atļauts pārvest tikai 300 cigaretes (15 paciņas) bez muitas pārbaudes. Pārējie tabakas izstrādājumu ievešanas ierobežojumi ir atstāti bez izmaiņām, ja tie tiek ievesti personīgajai lietošanai, nevis komerciālos nolūkos. Dodoties uz Norvēģiju, persona, kas ir vecāka par 18 gadiem var ievest 200 cigaretes vai 250 gramus citu tabakas izstrādājumu. Personas vecumā no 18 – 22 gadiem var ievest alkoholiskos dzērienus, kuru stiprums nepārsniedz 22%, savukārt personas, kas ir vecākas par 22 gadiem var ievest 1 litru stiprā alkohola (22 – 60 %) , 1,5 litrus vīna, kura stiprums nepārsniedz 22 grādus un 2 litrus (6 x 0, 33) alus. Alkohola daudzums dažādās kombinācijās ir atkarīgs arī no tā, vai Jūs mēģināt ievest arī tabakas izstrādājumus. 200 cigaretes ir pielīdzināmas 1,5 l vīna vai 1,5 litriem alus. 1, 5 l vīna ir pielīdzināms 1, 5 l alus. 1 litrs stipra alkoholiskā dzēriena ir pielīdzināms 1, 5 l vīna vai alus. Vājos alkoholiskos dzērienus nav atļauts mainīt pret stiprākiem alkoholiskajiem dzērieniem. Pieļaujamās kombinācijas: 1 litrs stiprā alkohola (22 – 60 % ) + 3 litri vīna, 2 litri (6 x 0,33) alus; 4,5 litri vīna + 2 litri alus; 6,5 litri alus ( ja līdzi netiek vesti arī tabakas izstrādājumi) ; 1 litrs stiprā alkohola + 1,5 l vīna, 2 litri alus + 200 cigaretes vai 250 g tabakas ; 3 litri vīna + 2 litri alus + 200 cigaretes vai 250 g tabakas; 5 litri vīna + 200 cigaretes vai 250 grami tabakas;

Eiropas Savienības valstīs ļauts ievest līdz 200 cigaretēm ( ar gaisa transportu ) vai līdz 40 cigaretēm ( ar sauszemes vai jūras transportu ) no valstīm, kuras nav iekļautas Eiropas Savienībā. (Krievija un Baltkrievija ar krievu markas uzlīmēm) .

loading

Meklēt lētākos lidojumus

Papildu pakalpojumi