Ceļošanas dokumenti


Kādi dokumenti nepieciešami lidojot ar zemo izmaksu aviokompāniju Wizz Air?

Izvēloties Wizz Air piedāvātos lētos avioreisus pasažieriem jau reģistrācijas laikā ir jāuzrāda personīgie dokumenti (pase vai ID karte) , kuriem jāatbilst mērķa valsts prasībām. Aviokompānija Wizz Air neuzņemas nekādu atbildību par papildus izdevumiem, kas var rasties gadījumā, ja pasažieris ceļo uz valsti, kurā nepieciešama vīza vai citi personu apliecinoši dokumenti.

Pievērsiet uzmanību:

Lidojot ar aviokompāniju Wizz Air Jums NOTEIKTI jābūt līdzi derīgam personu apliecinošam dokumentam (pase vai dažās valstīs izdotā ES/EEE ID karti). Dokumentus nepieciešams uzrādīt ikvienam pasažierim, tajā skaitā zīdaiņiem. Pasažieru pienākums ir uzrādīt lidostas darbiniekiem to dokumentu, ar kuru tie ir reģistrējušies reisam, kā arī izdrukātu aviobiļeti.

Lidojuma laikā pasažieru dokumentiem jābūt derīgiem. Vienmēr pirms izlidošanas pārliecinieties kāds ir Jūsu dokumentu derīguma termiņš , un kādas ir tās valsts prasības uz kuru Jūs lidojat. Iespējams, ka uz šo valsti Jums būs jālido kopā ar pasi.

Ja valstī uz kuru dodaties kopā ar ģimeni ir nepieciešama vīza, visiem zīdaiņiem ir jādodas kopā ar to pieaugušo, kurš ir norādīts vīzā. Atcerieties, ka lidojot ar pārsēšanos uz valsti, kurā nepieciešama iebraukšanas vīza, Jūs nevarēsiet pamest lidostas teritoriju kamēr nebūsiet uzrādījis vīzu.

Bērni vecumā līdz 14 gadiem var lidot kopā ar personām, kuras ir vecākas par 16 gadiem un uzņemas pilnīgu atbildību par bērnu.

Ja pasažieris neievēro dokumentu uzrādīšanas noteikumus, kompānija Wizz Air var pieprasīt papildus samaksu vai piemērot soda naudu. Visus radušos papildizdevumus jāapmaksā pasažierim. Ja esot ārpus savas valsts robežām Jūsu dokumenti tiek pazaudēti vai beidzas to derīguma termiņš, Lietuvas iedzīvotājiem ir obligāti jāvēršas republikas vēstniecībā vai konsulā, kur Jums tiks izsniegti pagaidu dokumenti , lai Jūs varētu atgriezties savā dzimtenē.

loading

Meklēt lētākos lidojumus

Papildu pakalpojumi