Lētas aviobiļetes


Vai vēlaties doties atvaļinājumā par zemām cenām? Zemo izmaksu aviokompānija Wizz Air var Jums piedāvāt tiešos avioreisus uz Centrālo Un Austrumeiropu. Lidojiet ar plānu maciņu – lētas aviobiļetes no zemo izmaksu kompānijas Wizz Air ļauj Jums iepazīt tūristu iecienītākās vietas, dažādu valstu kultūru un atpūsties saulainos vasaras kūrortos.

Kad vislabāk iegādāties aviobiļetes?

Zemo izmaksu aviokompānijas Wizz Air aviobiļešu cena ir atkarīga no vairākiem elementiem: lidojuma maršruta, datuma, sezonas, degvielas cenas, speciālajiem piedāvājumiem un aviokompānijas atlaidēm.

Iesakām Jums iegādāties aviobiļetes 2 – 3 mēnešus iepriekš, jo šis laika posms ir optimāls to iegādei un apstrādei. Iesakām iegādāties aviobiļetes otrdienās, trešdienās un ceturtdienās, jo daudzas aviokompānijas, tai skaitā Wizz Air, tieši šajās dienās piedāvā aviobiļetes par īpašām atlaidēm. Zemo izmaksu aviokompānija Wizz Air organizē lētus avioreisus par pašām zemākajām cenām uz dažādām pasaules malām. Ungāru budžeta kompānija visbiežāk veic reisus uz nelielām Eiropas lidostām, tādā veidā samazinot aviobiļešu cenu gandrīz uz pusi. Izvēlieties labākos aviokompānijas Wizz Air piedāvājumus lidojumiem no Viļņas jau tagad.

loading

Meklēt lētākos lidojumus

Papildu pakalpojumi