Wizzair biļete maiņa


Par papildus samaksu Jūs varat izmainīt ne tikai laiku un lidojuma vietu, bet gan arī citus datus. Atcerieties, ka ceļojot kopā ar zemo izmaksu aviokompāniju Wizz Air ir iespējams mainīt gandrīz visus datus, tomēr nav iespējas atgriezt biļeti un atgūt savu naudu. Ja vēlaties izmainīt lidojuma datumu, laiku un vietu, lūdzu vērsieties klientu apkalpošanas centrā pa telefonu vai caur e – pastu. Mēs iesakām veikt pēdējās izmaiņas ne vēlāk kā 4 stundas pirms lidojuma. Par katru datu maiņu Jums vajadzēs veikt papildus maksu un segt aviobiļešu cenas starpību ( ja tāda pastāv ).

Ja vēlaties izmainīt savu vārdu vai uzvārdu, sazinieties ar klientu apkalpošanas centru pa telefonu vai caur e – pastu. Mēs iesakām veikt pēdējās izmaiņas ne vēlāk kā 4 stundas pirms lidojuma.

Ja vēlaties pasūtīt papildus pakalpojumus, piemēram, papildus bagāžas vienību, konkrētu vietu lidmašīnas kabīnē, prioritātes iesēdināšanu, lūdzu sazinieties ar klientu apkalpošanas centru pa norādītajiem kontaktiem. Veicot jebkādas izmaiņas savos datos, Jums no jauna vajadzēs izdrukāt iekāpšanas kartes.

loading

Meklēt lētākos lidojumus

Papildu pakalpojumi