WIZZAIR SVIN PIECUS GADUS LIETUVĀ/LATVIJĀ

Wizz Air – lielākā zemo izmaksu aviokompānija Centrālajā un Austrumeiropā svin jubileju. Pagājuši pieci gadi kopš paša pirmā lidojuma no Lietuvas, Viļņas. 2011.gada 16. Aprīlī aviokompānija veica pirmo lidojumu no Viļņas un kopš tā laika kompānija ir sasniegusi spēcīgu, un kas pats galvenais, stabilu izaugsmi šajā valstī. Šajā laikā Wizz Air piedāvātos lētos lidojumus izvēlējušies vairāk kā 3 miljoni pasažieru.

WIZZAIR SVIN PIECUS GADUS LIETUVĀ/LATVIJĀ

Wizz Air ir galvenā aviokompānija Viļņas starptautiskajā lidostā un šodien kompānijai ir 4 aviācijas un 147 Lietuvā bāzēti darbinieki, kuri sniedz pašus labākos pakalpojumus katrā Wizz Air lidojumā. Līdzās jau pieminētajai Viļņai, aviokompānija nesen ir sākusi veikt lidojumus arī no Kauņas un Palangas. Wizz Air piedāvā 28 pakalpojumus no trim lidostām, uz 14 dažādām valstīm, kas tikai vēlreiz iezīmē kompānijas vēlmi stimulēt tūrisma un aviācijas industriju Lietuvā.

           

Gabors Vasrhelji, Wizz Air komunikāciju menedžeris saka: “Mēs esam sajūsmā ka nu jau ir pagājuši pieci gadi kopš uzsākām savu darbību Lietuvā. Kopš 2011.Gada, kad veicām pirmo lidojumu no Viļņas, mēs esam pārvadājuši jau vairāk kā 3 miljonus klientu un mēs vēl tikai turpinam paplašināt savu lidojumu tīklu. Mūsu pasažieri no Lietuvas nu var izbaudīt mūsu draudzīgos pakalpojumus kādā no trim lidostām un lidot uz 25 pasakainiem galamērķiem. Mūsu Lietuvas komanda ar prieku un smaidu sagaidīs Jūs kādā no Wizz Air lidojumiem!”

loading

Lētu lidojumu piedāvājumu

Papildu pakalpojumi